Material Design Components (8.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (25 entries)

en: Author
sv: Författare

en: Help
sv: Hjälp

en: Add
sv: Lägg till

en: View
sv: Visa

en: Published
sv: Publicerad

en: Filter
sv: Filtrera

en: Close
sv: Stäng

en: Select all rows in this table
sv: Markera alla rader i tabellen

en: Deselect all rows in this table
sv: Avmarkera alla rader i tabellen

en: Changed
sv: Ändrad

en: Not published
sv: Inte publicerad

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Primary
sv: Primär

en: Secondary
sv: Sekundär

en: Drag to re-order
sv: Drag för att ordna om

en: (active tab)
sv: (aktiv flik)

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
sv: Sortera om rader efter numerisk vikt istället för drag-och-släpp.

en: Show row weights
sv: Visa radernas vikt

en: Hide row weights
sv: Dölj radernas vikt

en: You have unsaved changes.
sv: Du har ändringar som inte sparats.

en: Last saved
sv: Senast sparad

en: Not saved yet
sv: Inte sparad ännu

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
sv: Du har inte skapat någon innehållstyp ännu. Gå till sidan <a href="@create_content">skapa innehållstyp</a> för att lägga till en ny innehållstyp.
