Material Design Components (8.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Author
af: Outeur

en: Help
af: Hulp

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Not published
af: Nie gepubliseerd
