Material Design Components (8.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Author
ast: Autor

en: Help
ast: Aida

en: Add
ast: Amestar

en: View
ast: Vista

en: Published
ast: Espublizáu

en: Filter
ast: Filtru

en: Close
ast: Zarrar

en: Not published
ast: Ensin espublizar
