Material Design Components (8.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Select all rows in this table
bo: རེའུ་མིག་འདིའི་ནང་གི་ཕྲེང་ཡོངས་འདེམས་པ

en: Deselect all rows in this table
bo: རེའུ་མིག་འདིའི་ནང་གི་ཕྲེང་ཡོངས་མི་གདམ་པ

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Not published
bo: ཁྱབ་སྤེལ་བྱས་མེད

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Primary
bo: གཙོ་བོ

en: Secondary
bo: ཕལ་བ

en: (active tab)
bo: ༼སྤྱོད་བཞིན་པའི་ཤོག་བྱང༽
