Material Design Components (8.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Author
bs: Autor

en: Help
bs: Pomoć

en: Add
bs: Dodaj

en: View
bs: Pregled

en: Published
bs: Objavljeno

en: Select all rows in this table
bs: Označi sve redove u ovoj tabeli

en: Deselect all rows in this table
bs: Ukloni oznake sa svih redova u ovoj tabeli

en: Not published
bs: Nije objavljeno

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi

en: Drag to re-order
bs: Povuci za razmještaj.
