Material Design Components (8.x-1.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Author
cy: Awdur

en: Help
cy: Cymorth

en: Add
cy: Ychwanegu

en: View
cy: Gweld

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Close
cy: Yn agos

en: Select all rows in this table
cy: Dewis pob rhes yn y tabl yma

en: Deselect all rows in this table
cy: Dad-ddewis pob rhes yn y tabl yma

en: Not published
cy: Heb ei gyhoeddi

en: Drag to re-order
cy: Llusgwch i ail-drefnu
