Material Design Components (8.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Help
km: ជំនួយ

en: Add
km: បន្ថែម

en: View
km: មើល

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Filter
km: តម្រង

en: Close
km: បិទ

en: Select all rows in this table
km: ជ្រើស​ជួរ​ដេក​ទាំងអស់​ក្នុង​តារាង​នេះ

en: Deselect all rows in this table
km: ដោះ​ជ្រើស​ជួរ​ដេក​ទាំងអស់​ក្នុង​តារាង​នេះ

en: Not published
km: មិន​បាន​​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Drag to re-order
km: អូស​ដើម្បី​ធ្វើ​លំដាប់​ឡើងវិញ

en: (active tab)
km: (ផ្ទាំង​សកម្ម)

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
km: តម្រៀប​លំដាប់​ជួរដេក​ឡើងវិញ តាមរយៈ​ភាព​សំខាន់​ជា​លេខ ជំនួស​ឲ្យ​ការ​អូស ។

en: Show row weights
km: បង្ហាញ​ភាព​សំខាន់​របស់​ជួរដេក

en: Hide row weights
km: លាក់​ភាព​សំខាន់​របស់​ជួរដេក
