Material Design Components (8.x-1.0-alpha2) - en to no translation catalogue (23 entries)

en: Author
no: Forfatter

en: Help
no: Hjelp

en: Add
no: Legg til

en: View
no: Vis

en: Published
no: Publisert

en: Filter
no: Filtrer

en: Close
no: Lukk

en: Select all rows in this table
no: Velg alle rader i denne tabellen

en: Deselect all rows in this table
no: Ikke velg noen rader i denne tabellen

en: Changed
no: Endret

en: Not published
no: Ikke publisert

en: Skip to main content
no: Hopp til hovedinnhold

en: Primary tabs
no: Primærfaner

en: Secondary tabs
no: Sekundærfaner

en: Drag to re-order
no: Dra og slipp for å forandre rekkefølgen

en: (active tab)
no: (aktiv fane)

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
no: Ordne rekkene etter numerisk vekt istedenfor trekking.

en: Show row weights
no: Vis radvekter

en: Hide row weights
no: Skjul rekkevekter

en: You have unsaved changes.
no: Du har ulagrede endringer.

en: Last saved
no: Sist lagret

en: Not saved yet
no: Ikke lagret ennå

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
no: Du har ikke opprettet noen innholdstyper enda. Gå til <a href="@create_content">siden for opprettelse av innholdstyper</a> for å legge til en ny innholdstype.
