Material Design Components (8.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Author
nn: Forfattar

en: Help
nn: Hjelp

en: View
nn: Sjå på

en: Published
nn: Publisert

en: Filter
nn: Filtrer

en: Close
nn: Lukk

en: Select all rows in this table
nn: Vel alle radene i denne tabellen

en: Deselect all rows in this table
nn: Ikkje vel nokon rader i denne tabellen

en: Not published
nn: Ikkje publisert

en: Drag to re-order
nn: «Dra og slepp» for å endre rekkefølgje

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
nn: Sorter radene med numerisk vekting i staden for dra-og-slipp sortering.

en: Show row weights
nn: Vis vekting av radene.
