Material Design Components (8.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Add
ug: قوشۇش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Close
ug: يېپىش

en: Not published
ug: ئېلان قىلىنمىدى

en: Show row weights
ug: تىزىلىش تەرتىپىنى كۆرسىتىش
