mDevel (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Other
gl: Outro

en: PHP code to execute
gl: Código PHP a executar

en: Enter some code. Do not use <code>&lt;?php ?&gt;</code> tags.
gl: Introduza algo de código. Non use as marcas <code>&lt;?php ?&gt;</code>.

en: Execute
gl: Executar

en: Execute PHP Code
gl: Executar Código PHP

en: Execute some PHP code
gl: Executa algún código PHP
