mDevel (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Other
he: אחר

en: PHP code to execute
he: קוד PHP לביצוע

en: Enter some code. Do not use <code>&lt;?php ?&gt;</code> tags.
he: הזן קוד. אל תשתמש בתגיות <code>&lt;?php ?&gt;</code>.

en: Execute
he: ביצוע

en: Execute PHP Code
he: הרצת קוד PHP

en: Execute some PHP code
he: בצע קוד PHP
