mDevel (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Other
et: Muu

en: Enter some code. Do not use <code>&lt;?php ?&gt;</code> tags.
et: Sisesta mingi kood. Ära kasuta <code>&lt;?php ja ?&gt;</code> elemente.

en: Execute
et: Rakenda

en: Execute PHP Code
et: Käivita PHP-kood

en: Execute some PHP code
et: Käivita mingi PHP-kood
