Multi Dates Picker (1.0.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Separator
ar: فاصل

en: Space
ar: فراغ

en: Dates
ar: التواريخ

en: Comma
ar: فاصلة

en: Thin space
ar: فضاء ضيق
