Multi Dates Picker (1.0.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: Space
be: Прабел

en: Dates
be: Даты

en: Comma
be: Коска

en: Field types
be: Тыпы палёў
