Multi Dates Picker (1.0.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Separator
bo: མཚམས་དབྱེ་བྱེད

en: Space
bo: སྟོང་བ

en: Dates
bo: ཚེས་གྲངས

en: Comma
bo: ཚེག་འབྲིང༼,༽

en: Semicolon
bo: འབྱེད་རྟགས།(;)
