Multi Dates Picker (1.0.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Separator
ca: Separador

en: Space
ca: Espai

en: Comma
ca: Coma

en: Semicolon
ca: Punt i coma

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: Thin space
ca: Lleuger espai
