Multi Dates Picker (1.0.1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Space
cs: Mezera

en: Dates
cs: Data

en: Comma
cs: Čárka

en: Semicolon
cs: Středník

en: Field types
cs: Typy polí

en: Thin space
cs: Úzká mezera
