Multi Dates Picker (1.0.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Separator
da: Skilletegn

en: Space
da: Mellemrum

en: Dates
da: Datoer

en: Comma
da: Komma

en: Semicolon
da: Semikolon

en: Field types
da: Felttyper

en: Thin space
da: Tyndt mellemrum
