Multi Dates Picker (1.0.1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Separator
de: Trennzeichen

en: Space
de: Leerzeichen

en: Dates
de: Termine

en: Comma
de: Komma

en: Semicolon
de: Strichpunkt

en: Field types
de: Feldtypen

en: Dash
de: Strich

en: Thin space
de: Schmales Leerzeichen
