Multi Dates Picker (1.0.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: Space
el: Διάστημα

en: Dates
el: Ημερομηνίες

en: Comma
el: Κόμμα

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

en: Thin space
el: Λεπτό κενό
