Multi Dates Picker (1.0.1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Separator
es: Separador

en: Space
es: Espacio

en: Dates
es: Fechas

en: Comma
es: Coma

en: Semicolon
es: Punto y coma

en: Field types
es: Tipos de campo

en: Dash
es: Guión

en: Thin space
es: Espacio pequeño
