Multi Dates Picker (1.0.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Separator
et: Eraldaja

en: Space
et: Ruum

en: Dates
et: Kuupäevad

en: Comma
et: koma

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: Thin space
et: Õhuke ruum
