Multi Dates Picker (1.0.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Separator
fi: Erotin

en: Space
fi: Välilyönti

en: Dates
fi: Päivämäärät

en: Comma
fi: Pilkku

en: Semicolon
fi: Puolipiste

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: Thin space
fi: Ohut väli
