Multi Dates Picker (1.0.1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Separator
fr: Séparateur

en: Space
fr: Espace

en: Comma
fr: Virgule

en: Semicolon
fr: Point-virgule

en: Field types
fr: Types de champs

en: Dash
fr: Tiret

en: Thin space
fr: Espace fin
