Multi Dates Picker (1.0.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Separator
gl: Separador

en: Space
gl: Espazo

en: Dates
gl: Datas

en: Comma
gl: Coma

en: Semicolon
gl: Punto e coma
