Multi Dates Picker (1.0.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Separator
hr: Razdjelnica

en: Space
hr: Razmak

en: Dates
hr: Datumi

en: Comma
hr: Zarez

en: Semicolon
hr: Točka zarez
