Multi Dates Picker (1.0.1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Separator
hu: Elválasztó

en: Space
hu: Szóköz

en: Dates
hu: Dátumok

en: Comma
hu: Vessző

en: Semicolon
hu: Pontosvessző

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: Thin space
hu: Kevés hely
