Multi Dates Picker (1.0.1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Separator
id: Pemisah

en: Space
id: Ruang kapasitas

en: Dates
id: Tanggal

en: Comma
id: Koma

en: Semicolon
id: Titik koma

en: Field types
id: Jenis bidang isian

en: Thin space
id: Ruang tipis
