Multi Dates Picker (1.0.1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Separator
is: Skilja

en: Dates
is: Dagsetningar

en: Comma
is: Komma

en: Semicolon
is: Semikomma

en: Field types
is: Tegundir svæða
