Multi Dates Picker (1.0.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Separator
it: Separatore

en: Space
it: Spazio

en: Dates
it: Date

en: Comma
it: Virgola

en: Semicolon
it: Punto e virgola

en: Field types
it: Tipi di campo

en: Thin space
it: Spazio sottile
