Multi Dates Picker (1.0.1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Separator
ja: セパレーター

en: Space
ja: スペース

en: Dates
ja: 日付

en: Comma
ja: コンマ

en: Field types
ja: フィールドタイプ

en: Thin space
ja: 細い空白
