Multi Dates Picker (1.0.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Space
lt: Tarpas

en: Dates
lt: Datos

en: Comma
lt: Kablelis

en: Field types
lt: Laukelių tipai
