Multi Dates Picker (1.0.1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Space
nl: Spatie

en: Dates
nl: Datums

en: Comma
nl: Komma

en: Semicolon
nl: Puntkomma

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Thin space
nl: Dunspatie
