Multi Dates Picker (1.0.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Space
pl: Odstęp

en: Dates
pl: Daty

en: Comma
pl: Przecinek

en: Semicolon
pl: Średnik

en: Field types
pl: Typy pól

en: Thin space
pl: Mały odstęp
