Multi Dates Picker (1.0.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Separator
pt: Separador

en: Space
pt: Espaço

en: Dates
pt: Datas

en: Comma
pt: Virgula

en: Semicolon
pt: Ponto-e-vírgula

en: Field types
pt: Tipos de campo

en: Thin space
pt: Espaço fino
