Multi Dates Picker (1.0.1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Space
ro: spațiu

en: Dates
ro: Date

en: Comma
ro: virgulă

en: Field types
ro: Tipuri de câmp

en: Thin space
ro: Spațiu îngust
