Multi Dates Picker (1.0.1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Separator
ru: Разделитель

en: Space
ru: Пробел

en: Dates
ru: Даты

en: Comma
ru: Запятая

en: Semicolon
ru: Точка с запятой

en: Field types
ru: Типы полей

en: Dash
ru: Штрих

en: Thin space
ru: Узкий пробел
