Multi Dates Picker (1.0.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Space
sk: Medzera

en: Dates
sk: Dátumy

en: Comma
sk: Čiarka

en: Semicolon
sk: Bodkočiarka

en: Field types
sk: Typy polí
