Multi Dates Picker (1.0.1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Separator
sv: Avskiljare

en: Space
sv: Blanksteg

en: Dates
sv: Datum

en: Comma
sv: Komma

en: Semicolon
sv: Semikolon

en: Field types
sv: Fälttyper

en: Thin space
sv: Tunt utrymme
