Multi Dates Picker (1.0.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Separator
ta: பிரிப்பான்

en: Space
ta: வெற்றிடம்

en: Dates
ta: தேதிகள்

en: Comma
ta: கமா

en: Thin space
ta: மெல்லிய இடைவேளை
