Multi Dates Picker (1.0.1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Separator
tr: Ayraç

en: Space
tr: Boşluk

en: Dates
tr: Tarihler

en: Comma
tr: Virgül

en: Semicolon
tr: Noktalı virgül

en: Field types
tr: Alan tipleri

en: Thin space
tr: İnce boşluk
