Multi Dates Picker (1.0.1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Separator
uk: Розділювач

en: Space
uk: Пробіл

en: Dates
uk: Дати

en: Comma
uk: Кома

en: Semicolon
uk: Крапка з комою

en: Field types
uk: Типи полів

en: Dash
uk: Риска

en: Thin space
uk: Тонка шпація(пробіл)
