Multi Dates Picker (1.0.1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Separator
vi: Kí tự ngăn cách

en: Space
vi: Khoảng trống

en: Dates
vi: Ngày

en: Comma
vi: Dấu phẩy

en: Semicolon
vi: Dấu chấm phẩy

en: Dash
vi: Neo ứng dụng
