Multi Dates Picker (1.0.1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Space
az: Boşluq

en: Dates
az: Tarixlər

en: Comma
az: Vergül

en: Field types
az: Sahə növləri
