Mdrop Suite (1.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Content
ast: Conteníu

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Center
ast: Centru

en: Default
ast: Predefiníu

en: Top
ast: Cimeru

en: Text
ast: Testu

en: Options
ast: Opciones

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Background color
ast: Color de fondu

en: Text color
ast: Color del testu

en: Right
ast: Derecha
