Mdrop Suite (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (29 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Content
ca: Contingut

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Center
ca: Centre

en: Default
ca: Per defecte

en: Background
ca: Fons

en: Top
ca: Part superior

en: Options
ca: Opcions

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Warning
ca: Avís

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Background color
ca: Color de fons

en: Text color
ca: Color del text

en: Right
ca: Dreta

en: White
ca: Blanc

en: Webform
ca: Formulari web

en: Light
ca: Clar

en: Primary
ca: Primari

en: Secondary
ca: Secundari

en: Live preview
ca: Previsualització en viu

en: Dark
ca: Fosc

en: Auto resize
ca: Canvi de mida automàtic

en: Remote video
ca: Vídeo remot

en: Column widths
ca: Amplades de les columnes

en: Choose the column widths for this layout.
ca: Escolliu les amplades de les columnes per aquesta disposició.
