Mdrop Suite (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Content
et: Sisu

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Image
et: Pilt

en: Center
et: Keskel

en: Default
et: Vaikimisi

en: Background
et: Taust

en: Top
et: Ülesse

en: Text
et: Tekst

en: Options
et: Valikud

en: Bottom
et: Alumine

en: Success
et: Õnnestus

en: Warning
et: Hoiatus

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Id
et: ID

en: Background color
et: Taustavärv

en: Text color
et: Teksti värvus

en: Right
et: Paremal

en: White
et: Valge

en: Webform
et: Veebivorm

en: Live preview
et: Kohene eelvaade

en: Muted
et: Vaigistatud
