Mdrop Suite (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Content
eu: Edukia

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Center
eu: Erdian

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Background
eu: Atzeko planoa

en: Top
eu: Goian

en: Text
eu: Testua

en: Options
eu: Aukerak

en: Bottom
eu: Behean

en: Warning
eu: Kontuz

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Text color
eu: Testuaren kolorea

en: Right
eu: Eskuina

en: Info
eu: Informazioa
