Mdrop Suite (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Content
hr: Sadržaj

en: Reset
hr: Poništi

en: None
hr: Nema

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Center
hr: Centar

en: Default
hr: Zadano

en: Background
hr: Pozadina

en: Text
hr: Tekst

en: Options
hr: Opcije

en: Bottom
hr: Dno

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Text color
hr: Boja teksta

en: Right
hr: Desni
